Результаты Vрегиональной студенческой олимпиады, которая состоялось в БатГУ, 2016 г.

    Кыргыз Республикасынын Билим берүү жана илим министрлиги

    Баткен мамлекеттик университети

    СТУДЕНТТЕРДИН V АЙМАКТЫК ОЛИМПИАДАСЫНЫН

    ЖЕҢҮҮЧҮЛӨРҮНҮН ТИЗМЕСИ

     

    Победители студенты ОшТУ V региональной студенческой олимпиады, прошедшей 9 – апреля 2016 г. на базе БатГУ

    I место

     

    Ф.И.О. студента

    Группа

    Наименование предмета

    1

    Талантбек уулу Тариел

    ПиВЭ-1-14

    Философия

    2

    Намазбеков Дамир

    ИКТиС-15

    Информатика (не профиль)

    3

    Абдылдаева Азалия

    ЭиЭТ-2-13

    Электроснабжение

    4

    Эрмекбаев Азамат

    ТТП-1-14

    Начертательная геометрия и черчение(не профиль)

    5

    Салибай кызы Айзирек

    ОшТУ, ЕТФ, ПИ-1-15

    Физика (непрофиль)

    6

    Бегалы уулу Муслим

    ОшТУ, ФАТ, ТТП-13

    Технология транспортных процессов

     

    II место

     

    Ф.И.О. студента

    Группа

    Наименование предмета

    1.                   

    Муратова Аяна

    ИСТ – 15

    Русский язык

    2.                   

    ТопчубаевАскатбекЗамирбекович

    СТР – 14

    Теоретическая механика

    3.                   

    ТаласбайкызыГулвазир

    ПО-13

    Психология (профиль)

    4.                   

    АлтынбеккызыНускайым

    ПО-14

    Педагогика (не профиль)

    5.                   

    Анарбеков Жусуп

    Э(ФиК)-2-12

    Финансы и кредит

    6.                   

    Нишанбай кызы Гулдана

    Э(ФиК)-15

    Высшая математика

    7.                   

    Абдыраева Гулмайрам

    СР-14

    Правоведение

    8.                   

    Турсунбай кызы Зульфия

    ТШИ-1-14

    Философия

    9.                   

    Ысмаил кызы Нуриза

    ПИ-12

    Информатика (профиль)

    10.                

    Нурлан уулу Нургазы

    АГРО-14

    Начертательная геометрия и черчение

    11.                

    Ташбулатов Отабек Дилмурадович

    ИВТ-1-14

    Алгоритмические языки и программирование

    12.                

    Мирзаев Ш.Х.

    ИВТ-1-12

    Алгоритмические языки и программирование

    13.                

    Скочеляс Б.К.

    ПОВТАС-1-11

    Алгоритмические языки и программирование

    14.                

    Абдыжапаров Эрлан

    ЭТТМиК-12

    Технология транспортных процессов

    15.                

    Калыков Кожобек

    ГСПМ-14

    Физика

    16.                

    Таалайбек уулу Эркинбек

    КЛ-13

    Английский язык

     

    IIIместо

     

    Ф.И.О. студента

    группа

    Наименование предмета

    1.                   

    Сатаров Залкар

    ИВТ - 14

    Английский язык

    2.                   

    Байхонов Айбек

    ФАТ, ТТП-15

    Кыргызский язык

    3.                   

    Дөөлөтбай уулу Тынчтык

    ПО-14

    Психология (не профиль)

    4.                   

    Адылжан кызы Канайым

    ПО-13

    Педагогика (профиль)

    5.                   

    Нармамат кызы Феруза

    Э(БУиА)-12

    Бухгалтерский учет и аудит

    6.                   

    Зайнидин кызы Назифа

    Э(БУиА)-12

    Экономический анализ

    7.                   

    Абдыманап уулу Аккызмат

    Э(БУиА)-13

    Аудит

    8.                   

    Ысманов Тыныстан

    ИиВТ-1-14

    Экономика (непрофиль)

    9.                   

    Таалайбек кызы Айжамал

    ХТ-14

    Химия (профиль)

    10.                

    Полотова Чолпонай

    ЭиПиЛТ-14

    Химия (непрофиль)

    11.                

    Камытова Илимгул

    ПИ-14

    Информатика (не профиль)

    12.                

    Исмаилов Талант

    ЭиЭТ-1-13

    Электроснабжение

    13.                

    Кубанычбек кызы Элиза

    КМИ-13

    Математика (профиль)

    14.                

    ЧолпоналыкызыЖылдыз

    ООС-11

    Экология (профиль)

    15.                

    ТыныбеккызыАйтолкун

    ПИВЭ-15

    Кыргызский язык

    16.                

    БактыбекуулуЖоомарт

    ТТП-13

    Технология транспортных процессов

    17.                

    Бакытбек кызы Орозгул

    ОшТУ, ЕТФ, ПИ-13

    Информатик (профиль)

    18.                

    АбдувалиевБайаманАлтынбаевич

    СЖДМиТТ-14

    Теоретическая механика

    19.                

    Ашуралиева Бүбүсара

    ОшТУ, ФЭиУ, Э(БУиА)-15

    Манасоведение

    20.                

    Касымбек к. Таттыгүл

    ОшТУ, КжМТФ, КЛ

    Перевод и перевод ведение

     

    IV место

     

    Ф.И.О. студента

    группа

    Наименование предмета

    1

    Нурлан уулу Жанибек

    ЭиЭТ-2-13

    Электроснабжение

    2

    Маматаул уулу Нурбек

    ТТП-1-15

    Начертательная геометрия и черчение

    3

    Эгембердиева Аксана

    ЭиПиЛД-14

    Экология ( не профиль))

    4

    Садыев Дархан Курсантбекович

    СТР-14

    Теоретическая механика

    5

    Кудайбердиев Актилек

    Арх-15

    Информатика (непрофиль)

    6

    Абдибаап кызы Кенжекан

    ПиВЭ-15

    Манасоведение

    7

    Акылбек кызы Атыргүл  

    ОшТУ, ЕТФ, ПО-13

    Психология (профиль)

    8

    Абдыраев Нурсултан

    ОшТУ, КжМТФ, КЛ

    Перевод и переводоведение

     

    Преподаватели, подготовившие победителей олимпиады

     

    Iместо

    1. Мамытов У.Ж.-доц.каф. “ОН”, к.и.н.
    2. Асанова С.О. –преп.каф. “Информатика”.
    3. Тешебаев А.Т.-к.т.н., доц.каф.”ЭЭ”;
    4. Сатыбалдиев А.Б.- к.т.н., доцент каф.“Физика”;
    5. Машаева А. -ст.преп.каф. “НГиЧ”;
    6. Абдурахманов С.К. –зав.каф. «ТЭРА», доц.;

     

    II место

    1. Мамбетов Ж. – преп. каф. “Прикладная математика”
    2. Мамытов У.Ж.-доц.каф. “ОН”, к.и.н.;
    3. Имашова Г.А.- ст. преп. каф. “Русский язык”
    4. Бекташова Р.А -преп. кафедры “Информатика”.
    5. Машиев М.А. -ст. преп. “кафедры “Технология профессиональных обучений”
    6. Алиева Р.А.- преп.каф.”ТПО”
    7. Темирбаева С.К. -ст. преп. каф. “ГУиМО”
    8. Бердибекова С.-ст.преп.каф.” Физика”  
    9. Ергешова Г. -ст.преп.каф. “ПОВТАС”;
    10. Жакыпжанова В.С.-зав.каф. “ЭТиУТ”;
    11. Шералиева С.Т. -преп. каф. “ПМех”
    12. Шамурзаев А. -к.филол.н., доц. каф. “КЛ”
    13. Жусупов А.-доц. каф. “НГиЧ”;
    14. Жолдошев Бакыт Раимжанович -преп.каф. «ФиК»

     

    III место

    1. Макамбаева Ы.Ж.- преп. “ХиХТ”
    2. Нурмаматова Г.Т. –преп.каф. “Мам.тил”
    3. Сапарова Г.- к.ф.-м.н., доц. каф. “ПМат”
    4. Жумабаева А.- преп. каф “ИЯ”
    5. Асанова С.О. –преп.каф. “Информатика”
    6. Абдуллаева А.-ст.преп.каф. .”ЭиЭТ”;
    7. Маматова М.Ж.–преп.каф. “ТПО”
    8. Тешебаева З.- к.б.н., доц. каф. “ЭиООС”
    9. Хамзаева А.М.- преп. каф.”БУиА”
    10. Алишева П.К. - преп. каф. “БУиА”.
    11. Мурзакулова Б. - зав. каф. “ХиХТ”
    12. Узенбаев Р.А.- д.э.н., проф. каф. зав. .”БУиА”.
    13. Молдалиева Ж.К.- преп.каф.”ЭиБ”
    14. Турганбаева Н.С.-преп.каф. “ГЯ”
    15. Жороева А.Р.- преп.каф. “ГЯ”
    16. Шамурзаев А.Ж.- доц.каф. “КЛ”
    17. Бекташова Р.А.- преп. кафедры “Информатика”.
    18. Касымбеков Э.А. - к.преп.н. каф.”ТПО”
    19. Абдиматов Улан каф. –ст.преп.“ТЕРА”
    20. Шералиева С.Т.- преп.каф. “ПМех”

    IV место

    1. Машаева А.М. - ст.преп. каф.”НГиЧ”
    2. Турганбаева Н.С.- преп. каф. “ГЯ”
    3. Шамурзаев А.Ж. - доц.каф. “КЛ”
    4. Асанова С.О. –преп.каф. “Информатика”
    5. Шералиева С.Т. - преп. каф. “ПМех”
    6. Караев А.-ст.преп.”ЭиЭТ”;
    7. Джапарова Ш.Дж.- к.х.н., проф.каф. “ЭиООС”;
    8. Бекташова Р.А.-преп. кафедры “Информатика”
    9. Машиев М.А. - ст. преп. “кафедры “Технология профессиональных обучений”

    Информацию подготовила

    Начальник отдела науки, к.б.н. тешебаева З.А.

     

    Олимпиадага катышуучулардын

    Ф.А.А.

    ЖОЖдун аталышы, факультети, адистиги

    Оруну

     

    Жооптуу окутуучунун

    Ф.А.А

     

    ЭСКЕРТҮҮ

    Предметные олимпиады по общим и ОПД (студенты 1-2 курсов)

    ФИЗИКА (профиль)

     

     

    1.           

    Бекжан к. Гүлай

    ОшМУ, Физико-технический

    Факультет, 3 курс

    I

    Курбаналиев М.Б.

     

     

    2.           

    Адиллажанова Б.

    БатМУ, СПИ, 1-курс

    II

     

    3.           

    Калыков Гожобек

    ОшТУ, ФТиП, ГСПМ-14

    II

    Маматова У.А.

    4.           

    Абдижамил кызы Акдана

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, ФМОф-13, 3-курс

    III

    Исаков А

     

    5.           

    Ташканова Дилноза

    ЖАМУ, Педагогика и информационные технологии “Физика”, 2-курс, ФМББ(ф)-1-14

    III

    Таирбеков Садир

    6.           

    Полот кызы Гүлмира

    БатМУ, Физика, ФМИ(ФИ)-12, 4-курс

    IV

     

    ФИЗИКА (профиль эмес)

    7.           

    Салибай кызы Айзирек

    ОшТУ, ФКиИТ, ПИ-1-15

    I

    Бердибекова С.

     

     

    8.           

    Келдибаева Гүлназ

    ОШМСУ, ИТФ Колдонмо өнөр жай буюдарынын технологиясы, ТЛП-14,

    2-курс

    II

    Хаитов Шавкат

     

    9.           

    Таалайбек к. Гүльмира

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии, 2 курс

    III

    Каденова Батма

    10.       

    Мусавай кызы Жамиля

     

    БатМУ, Математика, ФМИ(МК)-14,

    2-курс

    III

     

     

    11.       

    Кочкорбаев Эламан

    ОшМСУ, ИТФ, Маалыматтарды эсептөө технологиясы, ИВТ-14,

    2-курс

    IV

    Хаитов Шавкат

     

     

    ИНФОРМАТИКА (профиль)

     

     

    12.       

    Абдуллаев Темирлан

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии, 2 курс

    I

    Молдояров У.

     

     

    13.       

    Ибрагимов Рахматулло

    ОшМУ, Факультет математики и информа-ционных технологии, 2 курс

    I

    Молдояров У.

     

    14.       

    Абдырайым кызы Нуржамал

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, (инф), ФМО-13, 3-курс

    II

    Акназар уулу Кадырбек

    15.       

    Абдухалил уулу Абдулла

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, (инф), ФМО-12, 4-курс

    II

    Акназар уулу Кадырбек

    1.                    

    Ысмайыл к. Н

    ОшТУ, 4-курс

    II

    Бекташова Р.А.

    2.                    

    Бакытбек кызы Орозгул

    ОшТУ, ЕТФ, ПИ-13

    IV

    Бекташова Р.А.

    16.       

    Масалбекова Айзада

    ОГПИ, МКТФ, Информатика, 2-курс, Ин-14б

    IV

    Ысаков Токтогул

     

     

    17.       

    Мамаюсупов Рамазан

    ОГПИ, МКТФ, Информатика, 3-курс, Ин-13к

    IV

    Ысаков Токтогул

     

    18.       

    Жайлообек кызы Мээргүл

     

    БатМУ, Информатика, ФМИ(ИК)13, 3-курс

    IV

     

    ИНФОРМАТИКА (профиль эмес)

     

     

     

    19.       

    Намазбеков Дамир

    ОшТУ, ФКиИТ, ИКТиСС-15

    I

    Асанова С.О.

     

    20.       

    Оморова Данагүл

    ОГПИ, Гумфак, тарых,

    2-курс, Т-14

    I

    Бердибекова К.

     

    21.       

    Иманказыев Нурумбет

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 1-курс,

    1СПр-15

    II

    Жусупбек к Дилбар

    22.       

    Шерматов Нуриддин

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, ФМО-15

    1-курс

    II

    Жакиева Санавар

     

    23.       

    Камытова Илимгул

    ОшТУ, ФТиП, ХТ-14

    III

    Асанова С.О.

     

    24.       

    Кульгиьлдин Мухаммад

    ОшМУ, Факультет

    медицинский, 1-курс

    III

    Шамшиева Гульмира

     

    25.       

    Авазбек к. Уркуя

    БатМУ, Тарых, 2-курс, Ис-1-14

    III

     

    26.       

    Кудайбердиев Актилек

    ОшТУ, ИСФ, Арх-15

    IV

    Асанова С.О.

     

    27.       

    Ахматалиу. Максатбек

    ОГПИ, ББМжТ, Менеджмент, 2-курс, ББМ-14

    IV

    Бердибекова К.

     

    МАТЕМАТИКА (профиль)

     

     

    28.       

    Бакыт кызы Сирен

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии, 3-курс

    I

    Акматов А.

     

     

    29.       

    Маматякут кызы Гүлбурак

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, ФМОм-13, 3-курс

    II

    Халматов Анвар

     

    30.       

    Кубанычбек кызы Элиза

    ОшТУ, ЕТФ, КМИ-13

    III

    Сапарова Гульмира Баатыровна

     

    31.       

    Маматова Айдана

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии, 2-курс

    III

    Акматов А.

     

     

    32.       

    Сайфидин кызы Наргиза

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Физика-математикалык билим берүү, ФМОм-13,

    3-курс

    III

    Халматов Анвар

     

     

    33.       

    Бакытбек к. Бибигүл

    ОГПИ, МжКТФ

    Математика, 2-курс,

    Ми-14

    IV

    Абдывасиева З.

     

     

    34.       

    Бөрүбаева Күнсулуу

    ЖАМУ, Педагогика и информа-ционные технологии, “Математика”, IVкурс , М-1-12

    IV

    Сулайманова Майрам

     

    МАТЕМАТИКА (профиль эмес)

     

     

    35.       

    Махкамова Новбахор

    БатМУ, Англис тили, 2-курс, АТ-1-14

    I

     

     

    36.       

    Жаркынбай уулу Жакшылык

    ОшМУ, Факультет медицинский, 1-курс

    II

    Абдурасулова С.

    37.       

    Калыкова Назира

    ОшМУ, Факультет кыргызской филологии, 1курс

     

    II

    Абдурасулова С.

    38.       

    Нишанбай кызы Гулдана

    ОшТУ, ЭжБФ, Э (ФиК)-15

    II

    Мамбетов Жоомарт

    39.       

    Мелисбек к. Дамира

    ОГПИ, Гум.фак., Англис тили, 1-курс, Ан-15к

    III

    Маматова З.

     

    40.       

    Эрмаматова Фатима

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит, 1 курс, БУХ

    III

    Абдубекова Ж.А

    41.       

    Маматкулов Шахабидин

    ОшМУ, Факультет медицинский, 1 курс

    IV

    Абдурасулова С.

    Биология (профиль)

     

     

    42.       

    Маматжан кызы Гүлгүнай

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 4 -курс

    I

    Маматкулов О.И.

     

     

    43.       

    Курбанбек кызы Миржамал

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Табигый илимий билим берүү, ТИББ-13,

    3-курс

    II

    Кулбаев Абсаттар

     

    44.       

    Ниязова Нагима

    ЖАМУ, Естественно-технический, Биология, 2-курс, Б-1-14

     

    II

    Эгембердиева Алтынай

    45.       

    Абдижапар кызы Акбермет

    БатМУ, Биология, Ти(БК)-12,

    4-курс

    II

     

     

    46.       

    Азимова Розикан

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Табигый илимий билим берүү, ТИББ-12

    III

    Кулбаев Абсаттар

     

     

    47.       

    Кудайберди к Айпери

    ОГПИ, ТТГФ, Биология, 4-курс, Б-12

    III

    Абжапарова А.

     

     

    48.       

    Абдимиталип кызы Динара

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 2 -курс

    III

    Маматкулов О.И.

     

     

    49.       

    Аширали кызы Келсинай

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 4- курс

    IV

    Маматкулов О.И.

     

     

    Биология (профиль эмес)

     

     

    50.       

    Маматраимова Довлетай

    ОшМУ, Медицинский факультет, 1 курс

    I

    Абдыганиев Н.А.

     

    51.       

    Эргешова Гулкайыр

    ЖАМУ,Медицинский

    Лечеб. Дело, 1-курс,

    ЛД-1-15

    II

    Эгембердиева Алтынай

    52.       

    Жоошева Нурпери

    ОшМУ, Медицинский факультет , 2 курс

    III

    Абдыганиев Н.А.

    53.       

    Тургунбаева Хуршида

    ОшМУ, Медицинский факультет, 2 курс

    III

    Абдыганиев Н.А.

     

    ХИМИЯ (профиль)

     

     

    54.       

    Гайыпов Шерик

    ЖАМУ, Естественно-техн.фак., 4 курс, Х-1-12

    I

    Арстанбекова Н.Б.

     

    55.       

    Омарова Тахмина

    ОшМУ, ЕГФ, химия, 2 курс

    I

    Мирзаева М.Р.

     

    56.       

    Абдыкаар кызы Милнура

    БатМУ, Химия, Ти(ХК)-14,

    2-курс

     

    II

     

    57.       

    Таалайбек к Айжамал

    ОшТУ, ФТиП, Химическая технология, 2-курс, ХТ-14

    III

    Мурзакулова Б.С.

     

    58.       

    Өмүралы к Айтолкун

    ОГПИ, ТТГФ, химия, 3-курс, Х-13

    III

    Имарова С.

     

     

    59.       

    Нейматилла кызы Гульнара

    ОшМУ, ЕГФ, химия, 2 курс

    IV

    Мирзаева М.Р.

     

     

    60.       

    Закирали к. Аксана

    БатМУ, Химия

     

    IV

     

     

    ХИМИЯ (профиль эмес)

     

     

    61.       

    Абдуламитова Б.

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 1 курс

    I

    Абдулазизов Т.А.

     

     

    62.       

    Жаныбекова Б.

    БатМУ, 1 курс

    I

     

    63.       

    Мурзали кызы Сайдагүл

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 1 курс

    II

    Абдулазизов Т.А.

     

    64.       

    Абдуманап кызы Канышай

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Табигый илимий билим берүү, ТИББ-15,

    1-курс

    II

    Кожобекова Гулбарчын

     

    65.       

    Полотова Чолпонай

    ОшТУ, ФТиП; Экология и природопользования, 2- курс, ЭиПиЛД-14

    III

    Макамбаева Ы.Ж.

    66.       

    Жолдошова Гүлбурак

    ОГПИ, ТТжГф, Биология, 1-курс,   Б-15

    III

    Иматалик К.

     

    67.       

    Мамажанова Умсунай

    ЖАМУ, Медицинский факультет, 1-курс, Фарм. 2-15

    III

    Эгембердиева Алтынай

    68.       

    Кабылидин кызы Айзирек

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 1- курс

    IV

    Абдулазизов Т.А.

     

    ЭКОЛОГИЯ (профиль)

     

     

    69.       

    Жайлообай к. У.

    ОГПИ, ББМжТ, Экология, 4курс, Эко-12

    I

    Омуралиева Г

     

     

     

    70.       

    Калыбекова Таттыбүбү

    ЖАМУ, Естественно-технический, Экология, 3-курс, Э-1-13

     

    II

    Осмонова Бактыгул

    71.       

    Абдилаким к. Гүлноза

    ОГПИ, ББМжТ, экология, 4курс, Эко-12

    II

    Омуралиева Г

     

    72.       

    Чолпоналы кызы Жылдыз

    ОшТУ, ФТиПП, ООС-11

    III

    Джапарова Ш.Ж.

     

    ЭКОЛОГИЯ (профиль эмес)

     

     

    73.       

    Маматкалыков Пиримкул

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 3-курс

    I

    Стамалиев К.

     

     

     

    74.       

    Мурзакмат к. Асел

    БатМУ, Биология, 2-курс, Б-1-14

    I

     

    75.       

    Союзбек кызы Элиза

    ОшМУ, ЕГФ, биология, 3 курс

    II

    Стамалиев К.

     

    76.       

    Улукбек к. Ирода

    ОГПИ, ТТГФ, биология, 1-курс, Б-15

    II

    Абсатаров Р.

     

    77.       

    Абдижалил к. Жазгүл

    ОГПИ, ТТГФ, биология, 1-курс, Б-15

    III

    Абсатаров Р.

     

    78.       

    Тынарбек уулу

    Нурмухамед

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 1-курс,

    1СПр-15

    III

    Эрматова В.

    79.       

    Абдуалим кызы Ашыргул

    ЖАМУ, ТИПФ, ЭЭ-1-13

    IV

    Осмонова Бактыгул

    80.       

    Курбаналиева Базаргуль

    ОшМЮИ, Укук жана ишкердүүлүк факультети, 1-курс, 1ФППр-15

    IV

    Эрматова В.

    ЭКОНОМИКА (профиль)

     

     

    81.       

    Жаныбек кызы Каныкей

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 4 курс

    I

    Кыдыралиев Орозбек

     

     

     

    82.       

    Асанов Жамалдин

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 4 курс

    II

    83.       

    Жумабаева Лаала

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 4 курс

    III

    ЭКОНОМИКА (профиль эмес)

     

     

    84.       

    Акимжан кызы Мээрим

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 3 курс

    I

    Раев Ж.Т.

     

    85.       

    Халбай к Шайыргүл

    ОГПИ, ББМжТ2-курс, ББМ-14

    II

    Осмонова Т.

    86.       

    Мамасадык к Нурзада

    ОГПИ, ББМжТ, 2-курс, ББМ-14

    II

    Осмонова Т.

    87.       

    Ысманов Тыныстан

    ОшТУ, ФКИТ, информатика и вычислительная техника, 1-курс, ИиВТ-14

    III

    Моладлиева Жазгул Курманбековна

     

     

    88.       

    Усенов Адилет

    ЖАМУ, ПМТФ, СР, 2-курс, СР-1-14

    III

    Ражабалиева Назира

     

    ФИЛОСОФИЯ (профиль эмес)

     

     

    89.       

    Талантбек уулу Тариел

    ОшТУ, ФЭУ,

    ПиВЭ-1-14

    I

    Мамытов Улукбек Жанышович

     

    90.       

    Турсунбай кызы Зульфия

    ОшТУ, ФТиПП, ТШИ-1-14

    II

    Мамытов Улукбек Жанышович

    91.       

    Калилова Акбермет

    ОшМСУ, Тарых филология факультети, орус тили, ФБО-14, 2-курс

    III

    Умарова Рахима

     

    92.       

    Кадырова Назира

    БатМУ, Экономика, 2-курс, Э-14

    IV

     

     

    ОРУС ТИЛИ ЖАНА АДАБИЯТЫ (профиль)

     

     

    93.       

    Жолдошбаева Айнура

    ОшМУ, Факультет русской филологии, 4 курс

    I

    Сабирова Венера

     

     

    94.       

    Куслина Дарья

     

    БатМУ, Орус тили жанаадабияты, 4-курс, ФР-12

    I

     

    95.       

    Оразова Марьям

    ЖАМУ, Филологический

    Специальность «Русский язык и литература», 4 курс,

    РЯЛ-1-12

    II

    Калмурзаева Айчүрөк

    96.       

    Нуралиева Нурзат

    ОшМСУ, Тарых филология факультети,   орус тили, ФБО-1-12,

    4-курс

    III

    Бечелова Фарида

     

     

    97.       

    Маданбекова Бегимай

    ОГПИ, КРФ, Рус.яз.илит., 2-курс, От-14

    IV

    Эргешова Гулназ

     

     

    ОРУС ТИЛИ ЖАНА АДАБИЯТЫ (профиль эмес)

     

     

    98.       

    Шарипова Муниса

    БатМУ, Англис тили, 2-курс,АР-14

    I

     

     

    99.       

    Акбаева Каникей

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит

    II

    Пайзуллаева К.У.

    100.  

    Муратова Аяна Аширбековна ОшТУ, ФКиТ, ИСТ -15

    II

    Абдыкаиров Кубанбек Юсупович,

     

    101.  

    Коккозов Кайратбек

    ОшМУ, Фекультет международных отношений, 1 курс

    III

    Абдиев Калмамат,

     

     

    102.  

    Жоомартбек кызы Гулжан

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 1 курс

    III

    Абдиев Калмамат,

     

     

    103.  

    Саипов Урматбек

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 2-курс,

    1СПр-14

    IV

    Урманбетова А.

     

    104.  

    Байыш кызы Айгерим

    ОшМСУ, Тарых филология факультети,   англис тили, ФБА-1-15,

    1-курс

    IV

    Кокоева Тазагул

     

     

    105.  

    Абдулазизова Айтолкун

    ОГПИ, КРФ, кытай тили, 2-курс, Чт-14

    IV

    Тиллабаева Ж.

     

     

    КЫРГЫЗ ТИЛИ ЖАНА АДАБИЯТЫ (профиль)

     

     

    106.  

    Сейдалиева Асия

     

    ОшМУ, Факультет кыргызской филологии, 3 курс

    I

    Нармырзаева К.

     

     

    107.  

    КудайбердиеваРайхан

    ОГПИ, КРФ, кыргыз тили, 2-курс, Кт-14

    II

    Исираев С

     

    108.  

    Муктарбек к. Нуранда

    ОшМСУ ФК-008

    II

    Исмаилова Бактыгүл

     

    109.  

    Имаммоло кызы Адина

    БатМУ, Кырг. тили ж-а адаб., 3-курс, ФК-13

    III

     

    110.  

    Сагыналы кызы Айтурган

    ЖАМУ, Филология

    Кыргыз тили жана адабияты, 3-курс, КТ-1-13

    III

    Шакирова Мавлюда

    111.  

    Миңбаева Гүлгакы

    ОшМУ, Факультет кыргызской филологии, 4 курс

    IV

    Нармырзаева К.

     

    112.  

    Айтбаева Асел

    ЖЭИУ, Филология, 4 курс, ФИЛ

    IV

    Хурибаева Э.

    КЫРГЫЗ ТИЛИ ЖАНА АДАБИЯТЫ (профиль эмес, улантуучу)

     

     

    113.  

    Байгазыева Каныкей

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии, 1 курс

    I

    Нурмаматова Мейликан Тагайбековна

     

     

    114.  

    Алишерова Жаныл

    ЖАМУ, ПМТФ, Математика, 1-курс, М-1-15

    II

    Шакирова Мавлюда

    115.  

    Ашырбек кызы Арууке

    ОГПИ, Крф, Орус тили, 2-кур, От-14

    II

     

    Көлбаева Гулбара

     

    116.  

    Тыныбек кызы Айтолкун

    ОшТУ, ФЭиУ, ПиВЭ-15

     

    III

    Турганбаева Н.С.

     

    117.  

    Асанова Айзирек

    БатМУ, Англис тили, 2-курс, АР-14

    III

     

     

    118.  

    Турдалиева Дайра

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит, 2- курс, БУХ

    IV

    Хурибаева Э

     

    119.  

    Абдулбек кызы

    Алина

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 1-курс,

    2СПк-15

    IV

    Муратбаева К.Н.

     

    120.  

    Гыламидинова Эркайым

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 1 курс

    IV

    Нурмаматова Мейликан Тагайбековна

     

     

    МАНАС ТААНУУ (профиль)

     

     

    121.  

    Садык кызы Жумакан

    ОшМУ, Факультет кыргызской филологии, 3- курс

    I

    Жамгырчиева Г.

     

     

    122.  

    Имамидинк. Айсалкын

    ОГПИ, КРФ, кырг. Тили, 2-курс, Кт-14

    I

    Нажимидинов У.

     

    123.  

    Эшматали кызы Бегимай

    ОшМСУ, Тарых филология факультети,   кыргыз тили жана адабияты, ФБК-13,

    3-курс

    II

    Тилекова Назира

     

    124.  

    АбдуманнановҮмүтбек

    БатМУ, Кыргыз тили жанаадабияты, 4-курс,КТ-1-12

    III

     

     

    МАНАС ТААНУУ (профиль эмес)

     

     

    125.  

    Шакирова Нурайым

    БатМУ, Тарых, 1-курс, Ис-1-15

    I

     

     

    126.  

    КунназароваАсия

    ОГПИ, ТТГФ биология, 1-курс, Б-15

    II

    Наркеева А.А.

    127.  

    Суйунбекк. Асел

    ОГПИ, Гум.фак.сос. Раб. 2-кур, С-14

    II

    Наркеева А.А.

    128.  

    Ашуралиева Бүбүсара

    ОшТУ, ФЭиУ, Э(БУиА)-15

    III

    Коргонбекова Н.Т.

     

    129.  

    Нуркамил у. Тойчубек

    ОГПИ, Дене тарбия бөлүмү, Дене маданияты, 1-курс, ДМ-15

    III

    Наркеева А.А.

     

     

    130.  

    Токтомамбет кызы Жумаида

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 1 курс

    III

    Кулушев Т.

     

    131.  

    Таалайбек кызы Аяна

    ЖАМУ, Филология

    Англис тили жана адабияты, 1-курс, ЧТ-1-15

    IV

    Чокоева Дилбар

     

     

    132.  

    Абдибаап кызы Кенжекан

    ОшТУ, ФЭиУ, ПиВЭ-15

    IV

    Коргонбекова Н.Т.

     

    133.  

    Курмушиева Акпейил

     

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 1 курс

    IV

    Кулушев Т.

     

    ГЕОГРАФИЯ (профиль)

     

     

    134.  

    Жапар кызы Бактыгүл

    ОшМУ, ЕГФ, география, 3 курс

    I

    Зулушева А.

     

     

    135.  

    Жунусова Нуркыз

    ОГПИ, ТТГФ, география, 4-курс, Г-12

    II

    Шарипова М.

     

    136.  

    Нурбекова Мээрим

    ЖАМУ, Естественно-технический, География, 3-курс, Г-1-13

     

    III

    Жолдошова Токтакан

    137.  

    Эрдавлатова Зарина

    ОГПИ, ТТГФ, география, 2-курс, Г-14

    III

    Шарипова М.

    138.  

    Турдубай к Айдана

    ОГПИ, ТТГФ, география, 4-курс, Г-12

    IV

    Шарипова М.

    ГЕОГРАФИЯ (профиль эмес)

     

     

    139.  

    Марат уулу Нуристан

    ОшМУ, ЕГФ, туризм менеджмента, 2 -курс

    I

    Зулушева А.

     

     

    140.  

    Жолдошев Сыргак

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, математика, ФМО-15, 1-курс

    I

    Калмурзаева Рахила

     

    141.  

    Нажимидин к. Гульмира

    БатМУ

    II

     

    142.  

    Усөн к Гулзина

    ОГПИ, КРФ, Кыргыз тили, 1-курс, Кта-15

    III

    Назымов М.

     

     

    143.  

    Абдыкадыр к. Бүмариям

    БатМУ

    III

     

     

    144.  

    Абдыкапар кызы Зарыл

    ЖАМУ, Естественно-технический, География, 3-курс, ТЧ-1-13

    IV

    Жолдошова Токтакан

     

    КЫРГЫЗСТАН ТАРЫХЫ (профиль)

     

     

    145.  

    АкматаалиуулуСамат

    ОГПИ, Гум.фак, тарых, 3-курс, Т-13б-1

    I

    Жолдошова А.

     

     

    146.  

    Мадимарова Айзат

    ОшМУ, Факультет исторический, 3- курс

    II

    Арстанов С.

     

    3.                    

    Юлдашев Базарбай

    ОшМУ, Факультет исторический, 2- курс

    III

    Арстанов С.

    4.                    

    Айбекова Айданек

    ОшМУ, Факультет исторический, 2- курс

    IV

    Арстанов С.

    КЫРГЫЗСТАН ТАРЫХЫ (профиль эмес)

     

     

    147.  

    Абдисалам к Толгонай

    БатМУ, Кыргыз тили ж-а адабияты, 2-курс, ФК-14

    I

     

     

    5.                    

    Сооронбай уулу Азизбек

    ОшМУ, Факультет медицинский, 2- курс

    II

    Арстанов С.

    6.                    

    Абибула уулу Мамытбек

    ОшМУ, Факультет юридический, 1- курс

    III

    Арстанов С.

    148.  

    Базарбай у. Сыргабай

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 2-курс, 4СПк-14

    III

    Бабаева А,

    Жолдошев Т.

    Маматов А.

     

    149.  

    Абасова Гулсина

    ОГПИ, МжКТФ, информатика, 2-курс,Ин-14

    IV

    Осмонов С.

     

     

    АНГЛИС ТИЛИ (профиль)

     

     

    150.  

    Ташкулов Азат

    БатМУ, Англис тили, 4-курс, АР-1-12

    I

     

     

    151.  

    Мурзубраимова Каныкей

    ОшМУ, Факультет иностранных языков, 3 курс

    II

    Акматова А.

     

    152.  

    Рахматулла кызы Миёай

    ОГПИ, Гум.Фак(англ.яз.),

    III

    Акылбекова Г.

     

    153.  

    Акбарали кызы Бактыгул

    ОГПИ, Гум.Фак(англ.яз.), 4-курс, Ан-12б1

    IV

    Мадраимова Н.

     

     

    АНГЛИС ТИЛИ (профиль эмес)

     

     

    154.  

    Айбек к Надира

    БатМУ, Математика, 2-курс, МК-14

    I

     

     

    155.  

    Аскаралиева Бактыгуль

    ЖЭИУ, Менеджмент, 1 курс, МН

    II

    Жапарова Г.

    156.  

    Сатаров Залкар

    ОшТУ, ФКИТ, ИВТ-1-14

    III

    Кадырбердиева Б.

     

    157.  

    Аманбаева Бегимай

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети, 2-курс,

    1СПр-14

    III

    Качкынчиева А.

     

    158.  

    Муратуулу Мыктыбек

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 1- курс

    IV

    Карабаева Э.

     

     

    УКУКТААНУУ   (профиль)

     

     

    159.  

    Кадырова Даткайым

    ОшМУ, Факультет юридический

    I

    Мырзаева А.

     

     

    160

    Абдиназаров Уланбек

    ОшМУ, Факультет юридический

    II

    Мырзаева А.

    161

    Кудиратиллаева Чолпонай

    ОшМУ, Факультет юридический

    III

    Мырзаева А.

    УКУКТААНУУ   (профиль эмес)

     

     

    162

    Суюнбаева Мадина

    ОшМУ, Факультет

    Исторический, 1 курс

    I

    Бегалиев Э.А.

     

     

    163

    Абдиева Кымызай

    БатМУ, Математика, 1-курс, М-1-15

    I

     

    160.  

    Авазова Айпери

    ОшМСУ, Тарых филология факультети, орус тили, ФБО-14

    II

    Кочкоров Кубатбек

    161.  

    Абдыраева Гулмайрам

    ОшТУ, ФЭУ, СР-14

    II

    Темирбаева Санакан Конурбаевна

     

    162.  

    Чиракова Роза

    ОшМСУ, Тарых филология факультети, кыргыз тили, ФБК-1-14

    III

    Кочкоров Кубатбек

    163.  

    СавриддинкызыМээркан

    БатМУ, Англис тили, 2-курс, АТ-1-14

    III

     

    164.  

    Мырзабекова Нуржанат

    ОшМУ, Факультет

    Исторический, 1 курс

    IV

    Бегалиев Э.А.

     

    ПЕДАГОГИКА (профиль)

     

     

    165.  

    Кудайберди кызы Зуура

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Педагогика, ПМНО-12, 4-курс

    I

     

     

    166.  

    Насивали кызы Шайыргүл

    ОшМУ, Факультет кыргызской филологии

    I

     

    167.  

    Абдиламит кызы Алира

    БатМУ, ПББУ, ПББ-13

    II

     

    168.  

    СатыбалдиеваСуйункан

    ОГПИ, Муз-пед. фак.

    Педагогика, П-13б

    II

     

    169.  

    Жаркынбай к. Асель

    ОшМУ

    II

     

    170.  

    Белялова Джамила

    ЖАМУ, ПМТФ, пед. и теор. нач.обр., 3-курс, П-1-13

    III

     

    171.  

    Саксанова Хулкарай Закиржановна

    БатМУ, Педагогика, 4-курс, П-1-12  

    III

     

    172.  

    Адылжан кызы Канайым    

    ОшТУ, ЕТФ, ПО-13

    III

     

    173.  

    Абдрахманова Бурул

    ОшМУ, Факультет математики и информационных технологии

     

    IV

     

    ПЕДАГОГИКА (профиль эмес)

     

     

    174.  

    МамасалиеваЭркинай

    ОГПИ, ТТГФ. Биология, 2-курс, Бг-14

    I

     

     

    175.  

    Базарбай кызы Гулдана

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, математика, ФМО-1-14, 2-курс

    I

     

    176.  

    Алтынбек к. Нускайым

    ОшТУ

    II

     

    177.  

    Азимова Кайрыниса

    БатМУ, Англис тили, 2-курс, АТ-1-14

    II

     

    178.  

    Халдарова Сайера

    ЖАМУ, ФФ, кырг.язык, 2-курс, КТ-1-14

    III

     

    179.  

    Эсенбаева Наргиза

    ОшМУ, Факультет медицинский (русс.гр)

    III

     

    180.  

    Таласова Медина

    ЖАМУ, ТИПФ, гр. КТА-1-14

    IV

     

    181.  

    Турдубай к. Назира

    БатМУ, Тарых, 2-курс, Ис-1-14

    IV

     

    ПСИХОЛОГИЯ (профиль)

     

     

    182.  

    Суюнова Айсулуу

    БатМУ, ПБББУ, 3-курс, П-1-13

    I

     

     

    1.       

    ОйчиеваМээримай

    ОГПИ, Гум.фак.Англис тили, 2-курс,Ан-14б2

    I

     

    2.       

    Таласбай кызы Гулвазир  

    ОшТУ, ЕТФ, ПО-13

    II

     

    3.       

    МуминоваШахноза

    БатМУ, Педагогика, 4-курс, П-1-12

    II

     

    4.       

    Борош кызы Алина

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Педагогика, ПМНО-1-13,3-курс

    III

     

    5.       

    Абытова Феруза

    ОшМУ, Факультет естествознания и географии

    (кырг. гр), 2- курс

    III

     

    6.       

    Кудайберди кызы Батма

    ОшМСУ, Табигый педагогика факультети, Педагогика, ПМНО-1-12,4-курс

    IV

     

    7.       

    Акылбек кызы Атыргүл    

    ОшТУ, ЕТФ, ПО-13

    IV

     

    ПСИХОЛОГИЯ (профиль эмес)

     

     

    183.  

    Тууганбаев Абдырахман

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента(кырг. гр)

    I

     

     

    8.       

    Абдурашит к. Динара

    БатМУ, Тарых, 2-курс, Ис-1-14

    II

     

    9.       

    Латипова Умида

    ЖАМУ, ПМТФ, математика, II-курс, М-1-14

    II

     

    10.  

    Узакбай кызы Нуриза

    БатМУ, Биология, 3-курс,Ти(БК)-13

    III

     

    11.  

    Дөөлөтбай уулу Тынчтык  

    ОшТУ, ЕТФ, ПО-14

    III

     

    12.  

    Галиева Насима

    ОшМУ, Факультет иностранных языков

    IV

     

    13.  

    Жээналиева Айпери

    ОшМСУ, Тарых филологияфакультети,   орус тили, ФБО-1-14,

    IV

     

    ЧИЙМЕ ГЕОМЕТРИЯ (профиль эмес)

     

     

    7.                    

    Эрмекбаев Азамат

    ОшТУ, ФАТ, ТТП-1-14

    I

    Машаева А.М.

     

    8.                    

    Нурлан у.Нургазы

    ОшТУ, ЭФ, АГРо-14

    II

    Машаева А.М.

    184.  

    Термечиков Акоша

    ОшМУ, Физико-технический факультет

    III

    Кадыров Муса

    185.  

    Каримова Тажигүл

    ОшМСУ, Инженердик-технология факультети, өнөр-жай технологиясы, ТЛП-14

    2-курс

    III

    Исаев Иляз

    186.  

    Нуркалык кызы Асипа

    ОшМСУ, Инженердик-технология факультети, Костюм жана текстиль искусствосу, ИКТ-14

    2-курс

    IV

    Исаев Иляз

    187.  

    Маматаул уулу Нурбек

    ОшТУ, ФАР, ТТП-1-15

    IV

    Машаева А.М.

     

    ТЕОРЕТИКАЛЫК МЕХАНИКА (профиль эмес)

     

     

    188.  

    Абдыкааров Исамидин

    БатМУ, ЭТИ, К-13

    I

     

     

    Шералиева С.Т.

     

     

    189.  

    Топчубаев Аскатбек Замирбекович

    ОшТУ, ИСФ,Строительство

    II

    190.  

    Айдарбек кызы Дилара

    ОшМСУ, Инженердик-технология факультети, Жеңил өнөр-жай технологиясы, ТЛП-14

    2-курс

    II

    191.  

    Абдувалиев Байаман Алтынбаевич

    ОшТУ, ИСФ,Строительство железных дорог, мостов и транспортных тоннелей, II-курс,

     

    III

    Шералиева С.Т.

     

     

    192.  

    Максатбек кызы Клара

    ОШМСУ, Инженердик-технология факультети, Жеңил өнөр-жай технологиясы, ТЛП-14

    2-курс

    III

     

     

    193.  

    Садыев Дархан Курсантбекович

    ОшТУ, ИСФ,Строительство, II-курс,

     

    IV

    Шералиева С.Т.

     

     

    Атайын дисциплиналар боюнча олимпиада

    АЛГОРИТМ ТИЛИ ЖАНА ПРОГРАММАЛОО (профиль)

     

    194.  

    ОшМУнун командасы

     

    I

    Аркабаев Нуркасым

     

    195.  

    ЖАМУ, ОшТУ командалары

     

    II

    Ергешова Г.

    196.  

    ОшМСУ командасы

     

    III

    Байдъълатов Рысбек

     

    ЭЛЕКТРДИК КАМСЫЗДОО (профиль)

     

     

    197.  

    Абдылдаева Азалия

    ОшТУ, Энергетический, ЭиЭТ-2-13

    I

    Кокчоева С.Б.

     

     

    198.  

    Алмазбек у. Ыманберди

    ОшМУ, Физико-технический факультет

    II

    Досонов Б.

     

    199.  

    Акбарбек уулу Сагын

    ЖАМУ ТИПФ, гр.ЭЭ-1-13

    III

    Кочкорова Махабат

    200.  

    Алтынбеков Тынчтык

    ЖАМУ Естественно технический факультет, Электроэнерге-тические системы и сеты, ЭЭСС-1-13

    III

    Кочкорова Махабат

    201.  

    Исмаилов Талантбек

    ОшТУ, Энергетический, ЭиЭТ-1-13

    III

    Кокчоева С.Б.

     

    202.  

    Нурлан уулу Жаныбек        

    ОшТУ, Энергетический, ЭиЭТ-2-13

    IV

    Кокчоева С.Б.

     

    203.  

    Козанов Медетбек

    ОшМУ, Физико-технический факультет

    IV

    Досонов Б.

     

    ЖОЛ КООПСУЗДУГУН КАМСЫЗДОО, ТРАНСПОРТТУК ПРОЦЕССТЕРДИН ТЕХНОЛОГИЯСЫ (профиль)

     

    9.                              

    Бегалы уулу Муслим

    ОшТУ, ФАТ, ТТП-13

    I

    Абдырахманов С.К.

     

    10.                          

    Абджапаров Эрлан

    ОшТУ, ФАТ, ЭТТМиК-12

    II

    Абдырахманов С.К.

    204.  

    Мэлис у. Акпалбан

    ОшМУ, Физико-технический факультет

    III

    Кадыров М.

     

    205.  

    Бактыбек уулу Жоомарт

    ОшТУ, ФАТ, ТТП-13

     

    III

    Абдырахманов С.К.

     

    ФИНАНСЫ ЖАНА КРЕДИТ (профиль)

     

    206.  

    Азамат кызы Айтунук

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента

    I

    Узакбаева Айнура Садыковна

     

     

    207.  

    Исаев Абубакир

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети, каржы жана насыя, ФКб-13

    3-курс

    II

    Давлетшина Елена

     

    208.  

    Анарбеков Жусуп

    ОшТУ, Э(ФК) - 12

    II

    Жолдошев Бакыт Раимжанович

    209.  

    Дооронова Мунара

    ЖАМУ, ЭЮФ, ФК, 3-курс,ФКк-1-13

    III

    Ражабалиева Назира

     

    210.  

    Акботоева Кызбурак

    БатМУ, Финансы жана кредит, 4-курс, ФК-12

    III

     

     

    211.  

    Арзибек у Жанар

    ОГПИ, ББМжТ, 3-курс, ББМ-13

    IV

    Сайбидинов А.

     

     

    212.  

    Осконбай кызы Перизат

    ЖЭИУ, Финансы и кредит, 3 курс, ФК

    IV

    Токтомаматова Н.К.

     

    ЭКОНОМИКА (профиль)

     

    213.  

    Жоомартбек кызы Айжмал

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 3 курс

     

    I

    Раев Ж.Т.

     

    214.  

    Камбарова Айжамал

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 3 курс

     

    II

    Раев Ж.Т.

    215.  

    Турдуева Айпери

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети, экономика, ФКб-14

    2-курс

    II

    Тургунов Абдурашид

     

    216.  

    Бактыбеку.Келечек

    БатМУ, Экономика, 2-курс, Э-14

    III

     

     

    217.  

    Баатырбекова Мээрим

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 3 курс

    III

    Раев Ж.Т.

     

    МЕНЕДЖМЕНТ (профиль)

     

    218.  

    Камчибек кызы Курманжан

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента

    I

    Сакибаев К.Ш.

     

     

    219.  

    Мурсали кызы Сүйүмкан

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети,Менеджмент, БУАб-12

    3-курс

    II

    Тургунов Абдурашид

     

    220.  

    Суютбекова Мактым

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента

    II

     

    221.  

    Осмоналиева Мээргул

    ЖЭИУ, Менеджмент, 4 курс, МН

    III

    Торогельдиева А.Б.

    222.  

    Вахитов Руслан

    ОшМУ,Факультет бизнеса и менеджмента

    III

    Сакибаев К.Ш.

     

    223.  

    Эргешова Жанылмырза

    ОГПИ, ББМжТ, 3-курс, ББМ-13

    IV

    Иматали к А.

     

    Аудит (профиль)

    224.  

    Абдиллаева Г улиза

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит, 4 -курс, БУХ

    I

    Байымбетов Н.Ж.

     

    225.  

    Жусупбекова Бегимай

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента

    II

    Исраилов Тимур Мурзабекович

     

    226.  

    Абдыманап у. Аккызмат

    ОшТУ, ФЭиУ

    каф.“БУиА”, 3-курс,

    Э (БуиА)-1-13

    III

    Алишева П.К.

     

     

    227.  

    Хурулбаев Сухраб

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети, бухгалтердик эсеп жана аудит, БУАб-12

    4-курс

    IV

    Калыбекова Гулнара

     

     

    Экономикалык анализ (профиль)

    228.  

    Бакытбекова Айгерим

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента

    I

    Исраилов Тимур Мурзабекович

     

    229.  

    Таева Бегайым

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит, 4 курс, БУХ

    II

    Маткеримова А.М.

    230.  

    Зайнидин к. Назифа

    ОшТУ, ФЭиУ

    каф.“БУиА”, IV курс,

    Э (БуиА)-1-12

    III

    Хамзаева А.М.

     

    231.  

    Ибрагим кызы Заркөкүл

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети, бухгалтердик эсеп жана аудит, БУАб-12

    4-курс

    IV

    Калыбекова Гулнара

     

    Котормо жана котормо таануу (профиль)

    232.  

    Мамажусуп кызы Гулмайрам

    ОшМСУ, Тарых филология факультети,   англис тили, ФБА-1-12

    4-курс

    I

    Джалиев Азамат

     

     

    233.  

    Абдишова Алтынчач

    ОшМУ, Факультет иностранных языков

    I

    Асанова Ж.

     

     

    234.  

    Маданбеков Анарбай

    ЖАМУ, филология, 3-курс

    I

    Акбуюков Мурат

     

    235.  

    Курманбекова Динара

    ЖАМУ, филология, 2-курс

    II

     

     

    236.  

    Таалайбек у. Эркинбек

    ОшТУ, КжМТФ, КЛ

    II

    Шамурзаев А.Ж.

     

     

    237.  

    Жыргалбек уулу Самат

    ОшМУ, Факультет иностранных языков, 3 курс

    II

    Асанова Ж.

     

     

    238.  

    Касымбек к. Таттыгүл

    ОшТУ, КжМТФ, КЛ

    III

    Шамурзаев А.Ж.

     

     

    239.  

    Салман кызы Маанайым

    ОШМСУ, Тарых филология факультети,   англис тили, ФБА-1-133-курс

    III

    Джалиев Азамат

     

     

    240.  

    Токтосунов Манас      

    ЖАМУ, Филология, Лк-1-12

    III

     

     

    241.  

    Абдыраев Нурсултан

    ОшТУ, КжМТФ, КЛ

    IV

    Шамурзаев А.Ж.

     

     

    242.  

    Жаныбек кызы Мээринса

    ОшМСУ, Тарых филология факультети,   англис тили, ФБА-1-14

    2-курс

    IV

    Джалиев Азамат

     

     

    243.  

    Умаров Мухаммад

    ОшМУ, Факультет иностранных языков

    IV

    Асанова Ж.

     

     

    Социалдык иштер (профиль)

    244.  

    УметоваАсел

    ОГПИ, Гум.факСоц. Раб., 3-курс, С-13 к-1

    I

    Маткаримов Нурбек

     

     

    245.  

    Абдрасулкызы Алина

    ЖАМУ, ПМТФ,

    Социальная работа, III курс,

    СК-1-13

    II

     

     

    246.  

    АбдыкалыковаУулкыз

    ОГПИ, Гум. факСоц. Раб., 4-курс, С-12 б-1

    III

    Маткаримов Нурбек

     

    247.  

    КалыкызыЖазгүл

    ОГПИ, Гум.факСоц. Раб., 3-курс, С-13 к-1

    IV

    Маткаримов Нурбек

     

    Юриспруденция (профиль)

    248.  

    Орунбаева Өмүркан

    ОшМСУ, Юридика бажы факультети, Юриспруденция, Ю-14

    I

    Исаков Өмүрбек

     

    249.  

    Матаева Айзада

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети,Юриспруденция, 3-курс,

    4СПк-13

    I

    Жолдошев М,

     

     

    250.  

    Бактыбек уулу Эрмек

    ОшМСУ, Юридика бажы факультети, Юриспруденция, Ю-12

    II

    Исаков Өмүрбек

     

    251.  

    Рахманберди у. Манас

    ОшМУ

    II

    Минбаев С. А.

     

     

    252.  

    Нурмамат уулу Нурсултан

    ЖАМУ, ЭЮФ, Юриспруденция, 2 курс,

    Юк-1-14

    III

    Акбуюков Мурат

     

    1.                   

    Мамашов Байгазы

    ОшМЮИ, Адвокатура жана юстиция факультети, Юриспруденция, 3-курс,

    1ФАЮр-13

    III

    Жолдошев М,

     

    2.                   

    Казакова Тамжида

    ОшМЮИ, Соттук-прокурордук факультети

    Юриспруденция, 3-курс,

    3СПр-13

    IV

    Жолдошев М,

     

    Финансылык эсеп (профиль)

    253.  

    Абдуллаев Өткүрбек Тешебаевич

    ОшМУ, Факультет бизнеса и менеджмента, 4- курс

    I

    Исраилов Тимур Мурзабекович

     

    254.  

    Далиева Розия

    ЖЭИУ, Бухгалтерский учет, анализ и аудит,

    II

    Жанузаков Б.Ш

     

    255.  

    Абдыкадыров Орозбек

    ЖАМУ, Экономическо-юридического,Бухгалтерский учет и   анализ аудит

    III

    Аширалиева Бактыгул

     

    256.  

    Нармамат кызы   Феруза

    ОшТУ, ФЭиУ каф. “БУиА”, IV курс,

    Э (БуиА)-1-12

    III

    Узенбаев Р.А.

     

     

    257.  

    Ахмедов Бабур

    ОшМСУ, Каржы экономика факультети, бухгалтердик эсеп жана аудит, БУАб-12

    IV

    Калыбекова Гулнара

     

     

                 

     

    Студенттердин V аймактык олимпиадасында ЖОЖдордон алган орундар

     

    ЖОЖдор

    1-орун

    2-орун

    3-орун

    4-орун

    1.                   

    ОшМУ

    28

    16

    18

    14

    2.                   

    БатМУ

    11

    8

    11

    5

    3.                   

    ОшТУ

    6

    14

    19

    8

    4.                   

    ОГПИ

    7

    10

    10

    12

    5.                   

    ОшМСУ

    5

    15

    11

    9

    6.                   

    ЖАМУ

    2

    9

    13

    4

    7.                   

    ЖЭИУ

    1

    4

    2

    3

    8.                   

    ОшМЮИ

    1

    1

    4

    4

     

    Студенттердин V аймактык олимпиадасына жалпы 653 студент катышты, алардын ичинен:

    ОшТУ-122; ОшМУ-135; БатМУ-75; ОшМСУ-110; ОГПИ-98; ЖАМУ-57; ОШМЮИ-27; ЖЭИУ-29.

     

     

     

     

     

    Яндекс.Метрика
    Скачать лучшие шаблоны Joomla бесплатно.
    Как создать личный сайт.